12 april: Feestelijke opening van vernieuwde winkel Blokker Carnisse Veste
Maandag 8 april 2019 (1 min)
BARENDRECHT – De Blokker winkel aan de Van Beuningenhaven vernieuwt deze week het assortiment en krijgt er honderden nieuwe artikelen bij. Zo kunnen klanten voortaan in de winkel terecht voor meer speelgoed, baby assortiment en een groter aanbod van producten voor koken, tafelen en het huishouden.
Blokker viert de heropening met een Kraak de Kluis spel en openingsaanbiedingen op koekenpannen, stofzuigers, schoonmaakmiddelen en meer typische Blokker producten.
Bedrijfsleider Ozan Askin: “Komende vrijdag 12 april verrassen we onze klanten met een speciaal openingsfeestje. De hele dag spelen we ‘Kraak de Kluis’ waarbij je kans maakt op leuke prijzen. We verwelkomen onze klanten graag in de vernieuwde winkel waarin nu nog meer keuze in huishoudartikelen te vinden is”
Nieuwe winkel
Blokker vernieuwt niet alleen het assortiment, de winkel wordt ook slimmer ingedeeld en krijgt een warmere uitstraling door gebruik van meer kleur en sfeerverlichting. Voorin de winkel komen twee thematafels met wisselend seizoensassortiment. Bovendien vindt de klant er de Superkoopjeskast en de 100 Europakkers, met wekelijks wisselend op=op aanbod. Alle actieplekken krijgen de vertrouwde oranje Blokker kleur, zodat folderartikelen makkelijk te vinden zijn. Alle schoonmaak- en huishoudspullen komen overzichtelijk bij elkaar te staan en elektra komt naast de kassa, zodat klanten makkelijk een vraag kunnen stellen.
Recent nieuws
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025