Mooie opbrengst voor Daniel den Hoed bij Supercup
Maandag 29 september 2014 (31 sec)
BARENDRECHT – De wedstrijd om de Supercup van afgelopen zaterdag tussen Lintex-Binnenland/Rotterdam en Lekdetec.nl stond in het teken van het 100 jarig bestaan van de Daniel den Hoed Kliniek (tegenwoordig Erasmus MC Kanker Instituut) en de strijd tegen kanker.
Tijdens de Supercup werd op diverse manieren aandacht worden gevraagd voor de actie “MAAK KANKER KANSLOOS” en werd toeschouwers gevraagd een financiële bijdrage te doen. Onder de donateurs werden verder een aantal prijzen verdeeld die beschikbaar waren gesteld door Rotterdam Topsport en shopalike.nl.
Uiteindelijk heeft de actie een bedrag van € 523,80 opgebracht voor het goede doel, een mooi resultaat waarvoor alle donateurs heel hartelijk worden bedankt.
Recent nieuws
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026