Buurtbus lijn 601 gaat niet meer langs haltes aan de Korianderhof – Marjoleinlaan
Zaterdag 6 januari 2018 (59 sec)
BARENDRECHT – Vanaf maandag 15 januari zijn er in Barendrecht en Bolnes enkele kleine wijzigingen in de route van RET buslijn 601. De halte aan de Gouwe wordt verplaatst naar de Binnenlandse Baan ter hoogte van de Gouwe. Het rondje door de Gouwe, Korianderhof, Lavendelhof en Marjoleinlaan wordt niet meer gereden.
Na een proefjaar blijkt het aantal passagiers dat van deze halten gebruik maakt zeer beperkt. De bus gaat dus via de halten op de Binnenlandse Baan door naar het gemeentehuis.
Zie ook: Buurtbus Barendrecht gaat Carnisselande met centrum en station verbinden vanaf medio 2018
Route in Bolnes
De halte voor de ingang van de Noordhave wordt verplaatst naar de Noordstraat ter hoogte van de Noordhave. De bus rijdt daarvandaan verder via de Maaslaan en de Generaal Smutsstraat naar de Wetstraat. In de Generaal Smutsstraat komt ter hoogte van De Lareijstraat een nieuwe halte. De halte aan het Cronjeplein (richting Barendrecht) verdwijnt.
Omdat de bus niet meer via de Noordstraat naar de Rijnsingel rijdt vervalt de halte richting Barendrecht op de Rijnsingel. Deze wordt verplaatst naar De Lareijstraat ter hoogte van de kruising met de Rijnsingel (richting Beverwaard blijft de halte ter hoogte van het automobiel bedrijf Van Kwawegen op de Benedenrijweg).
Recent nieuws
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026
-
Brand bij verborgen tentenkamp in bosgebied langs A15 Vaanplein
Donderdag 27 augustus 2026
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026