Buurtbus lijn 601 gaat niet meer langs haltes aan de Korianderhof – Marjoleinlaan
Zaterdag 6 januari 2018 (59 sec)
BARENDRECHT – Vanaf maandag 15 januari zijn er in Barendrecht en Bolnes enkele kleine wijzigingen in de route van RET buslijn 601. De halte aan de Gouwe wordt verplaatst naar de Binnenlandse Baan ter hoogte van de Gouwe. Het rondje door de Gouwe, Korianderhof, Lavendelhof en Marjoleinlaan wordt niet meer gereden.
Na een proefjaar blijkt het aantal passagiers dat van deze halten gebruik maakt zeer beperkt. De bus gaat dus via de halten op de Binnenlandse Baan door naar het gemeentehuis.
Zie ook: Buurtbus Barendrecht gaat Carnisselande met centrum en station verbinden vanaf medio 2018
Route in Bolnes
De halte voor de ingang van de Noordhave wordt verplaatst naar de Noordstraat ter hoogte van de Noordhave. De bus rijdt daarvandaan verder via de Maaslaan en de Generaal Smutsstraat naar de Wetstraat. In de Generaal Smutsstraat komt ter hoogte van De Lareijstraat een nieuwe halte. De halte aan het Cronjeplein (richting Barendrecht) verdwijnt.
Omdat de bus niet meer via de Noordstraat naar de Rijnsingel rijdt vervalt de halte richting Barendrecht op de Rijnsingel. Deze wordt verplaatst naar De Lareijstraat ter hoogte van de kruising met de Rijnsingel (richting Beverwaard blijft de halte ter hoogte van het automobiel bedrijf Van Kwawegen op de Benedenrijweg).
Recent nieuws
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023
-
Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023