Appeltaartenconcert voor bewoners Borgstede op TV bij ‘Hallo Nederland’
Maandag 11 december 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – Eind november stond Borgstede weer bol van de activiteiten! Zo werd er op woensdag 29 november een warm en koud buffet gehouden met als thema ‘uit in eigen huis’. De bewoners kregen de heerlijkste salades en satés met stokbrood en kruidenboter.
Op het middagprogramma stond een appeltaartconcert. Daar speelde Michiel van Holtrop op altviool en Mark van Nispen op de piano. Ze brachten een vrolijk programma waar de bewoners en bewoners van buiten af enorm van hebben genoten. En na afloop van het concert werd er heerlijke appeltaart geserveerd met een kopje koffie.
TV
Zo’n 60 bezoekers waren aanwezig bij het concert! Het TV programmma ‘Hallo Nederland!’ van omroep Max was aanwezig om een reportage te maken over Michiel van Holtrop en zijn appeltaartconcerten: “Dus een mooie drukke dag waar we op tv Max een reportage van te zien krijgen“, aldus activiteitenmanager Marjan Beekman van Borgstede.
Bekijk hier de uitzending terug (vanaf 8:18 tot 10:45 minuut).
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025