169 motoren en 202 deelnemers Hemelvaart Motorrit 2017 terug in Barendrecht
Donderdag 25 mei 2017 (55 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De 202 deelnemers van de Hemelvaart Motorrit zijn aan het eind van de middag weer aangekomen in Barendrecht. Dit gebeurde onder grote belangstelling van familie, vrienden, bekenden en omwonenden bij het gemeentehuisplein. Met een klein half uurtje vertraging kwamen de 169 bulderende motoren het gemeentehuisplein opgereden.
De jongste deelnemer aan de motorrit is 8 jaar oud, de oudste 77. Later zal bekend worden gemaakt hoeveel geld er is opgehaald voor de goede doelen: Hospice De Reizger en Danceclub The Hit. Zie ook de foto’s en video van het vertrek van vanochtend: Hemelvaart Motorrit van start vanaf Aksent aan de Bachlaan
Motorrit
Tijdens de motorrit gaat het uiteraard om een mooie motorrit door de regio, maar ook om gezellig samenzijn. Onderweg werd er gestopt voor een hapje en een drankje tijdens de lunch. De motoren kwamen rond kwart voor zes weer aan in Barendrecht. Vanaf het station reed de stoet over de Binnenlandse Baan richting het gemeentehuisplein. Hierna werd er gedineerd bij Lust aan de Middenbaan. Eén motor kon niet meer op eigen kracht verder en is meegenomen op de ‘bezemwagen’ die achter de stoet reed.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 24 en zondag 25 mei: Geen treinen vanaf station Barendrecht
Woensdag 21 mei 2025
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025