Drukbezochte kinderkleding- en speelgoedbeurs Carnisse Haven haalt €2.200 op
Zaterdag 18 maart 2017 (38 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Zaterdag 18 maart 2017) was het weer gezellig druk bij de kinderkleding- en speelgoedbeurs in Carnisse Haven. De beurs heeft het mooie bedrag van €2200,- opgebracht.
De opbrengst van de beurs wordt gelijk verdeeld tussen Carnisse Haven en stichting Hart voor Georgië. Bestuursleden van deze stichting namen na afloop van de beurs een cheque van €1.100,- in ontvangst. Deze stichting neemt altijd niet verkochte kleding en speelgoed mee naar kindertehuizen in Georgië. Het geld is een bijdrage in de opslag- en transportkosten.
Vrijwilligers
Zonder alle hardwerkende en enthousiaste vrijwilligers was deze beurs niet zo’n succes geworden. De organisatie wil hen dan ook via deze weg bedanken voor hun geweldige inzet!
De herfstbeurs staat overigens alweer gepland: deze vindt plaats op zaterdag 23 september 2017. Vast voor in de agenda!
Recent nieuws
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025
-
Taakstraf voor ontucht door 15-jarige met 12-jarige in Barendrecht en Heerjansdam
Zondag 21 december 2025