Opening Action Barendrecht gepland voor vrijdag 26 juni
Dinsdag 2 juni 2015 (1 min, 13 sec)
BARENDRECHT – In maart van dit jaar werd bekend dat de Action een winkel gaat vestigen in winkelcentrum Carnisse Veste. Inmiddels is bevestigd dat Action vrijdag 26 juni de deuren wil openen in de Carnisse Veste. Zonder verdere officiële opening zal de winkel om 9:00 uur gewoon open zijn voor het winkelend publiek.
De Action neemt 4 winkelpanden in beslag en is gevestigd aan de Van Beuningenhaven 40-43: de hoge overdekte passage op de Carnisse Veste.
1.000m² winkel
Om de 1.000 vierkante meter winkel te realiseren is MS Mode inmiddels naar de overkant verhuisd en is de Action momenteel bezig om de nieuwe winkel gereed te maken. Of Action Barendrecht open zal zijn tijdens koopzondagen is nog niet bekend. Een groot deel van de andere filialen in het land zijn op koopzondagen wel geopend.
De komst van de Action naar Barendrecht werd eerder dit jaar veelal positief ontvangen, toch waren er ook kritische geluiden over de mogelijke negatieve effecten voor de huidige winkeliers. Als positieve punten werden onder andere de winkelkeus, tegengaan van leegstand, toename werkgelegenheid en algemene toename van winkelend publiek op de Carnisse Veste genoemd.
Action
De Action is een snel groeiende discounter met meer dan 500 winkels in Nederland, België, Duitsland en Frankrijk en heeft meer dan 20.000 medewerkers. Het van oorsprong Nederlandse bedrijf staat bekend om de lage prijzen. “Action groeit sterk qua omzet, resultaat, aantal winkels en aantal werknemers. Op de plekken waar we ons vestigen geven we een positieve impuls aan de economie en werkgelegenheid.“
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025