FOTO'S: Sinterklaasintocht Carnisselande 2019

BARENDRECHT – Zaterdag 13 november komen Sinterklaas en zijn pieten aan in Barendrecht! De kinderen kunnen de Sint en pieten zien tijdens een feestelijke parade. Deze start in het oude centrum en gaat dwars door onze gemeente naar Carnisse Veste. De Goedheiligman neemt de tijd voor een stop voor het gemeentehuis en bij het Havenhoofd.

Sinterklaasparade

Kinderen kunnen tijdens de Sinterklaasparade genieten van natuurlijk Sinterklaas, maar ook van de bekendste pieten van Barendrecht: Pietje magie, Malle piet, Beat piet, Liedjes piet, Vlog piet, Love piet en Smikkel en smul piet. De Pieten worden uiteraard vergezeld door een tal van leuke artiesten en mede pieten zoals kokspieten, dansgroepen, clowns en free runners.

13.00 – 14.30 uur Marijkesingel – Hoefslag:

 • Dorpsstraat Oost (vertrek vanaf Sporthal de Driesprong, Marijkesingel)
 • Middenbaan
 •  13.30 – 13.45 uur: Binnenhof (gemeentehuisplein): Ontvangst door burgermeester Govert Veldhuijzen & kinderburgemeester Demi Kroonen
 • Schaatsbaan
 • Dorpsstraat
 • Hoefslag

15.30 – 17.00 uur Avenue Carnisse – de Waterpoort

 • Avenue Carnisse
 • Middeldijkerplein
 • Carnisse Veste
 • Havenhoofd (rond 16.15 – 16.30 uur)
 • van Ommerenhaven
 • Steurwater
 • Sporthal de Waterpoort – einde parade

Sinterklaasfeest

Het zag er even naar uit dat de Sint dit jaar weer stilletjes onze gemeente voorbij zou gaan. Burgemeester Veldhuijzen vond het echter van groot belang dat onze jongste inwoners de aankomst van de goedheiligman weer konden meemaken: ‘De coronamaatregelen gooiden bijna roet in dit mooie kinderfeest. Het is een moeilijk jaar geweest voor winkeliers. De gemeente had nog budget beschikbaar omdat er nauwelijks evenementen zijn georganiseerd. Daarom nemen wij eenmalig de kosten op ons voor een mooie Sinterklaasintocht in Barendrecht.’ De burgemeester voegt hier aan toe: ‘Laten we hier een mooi feest van maken voor íedere Barendrechter!’Bekijk hier meer artikels uit de categorie Aankondigingen« | »