17 mei: KNVB Straatvoetbaltoernooi op gemeentehuisplein Barendrecht
Woensdag 5 april 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – De Buurtsportcoach organiseert op woensdagmiddag 17 mei (13:30 – 17:30 uur) een kwalificatietoernooi voor de Nederlandse Kampioenschappen straatvoetbal van de KNVB op het gemeentehuisplein van Barendrecht (Binnenhof).
De winnaar van de leeftijdscategorie plaatst zich voor het NK dat dit jaar wordt gehouden op zaterdag 8 juli in de Jaarbeurs in Utrecht!
Aanmelden
Er zijn nog 2 plekken beschikbaar voor de categorie jongens 8-10 jaar, nog 3 voor jongens 11-12 jaar en nog 4 plekken voor meiden 8-12 jaar! Aanmelden gaat per team (minimaal 4 en maximaal 6). Er wordt 4 tegen 4 gespeeld, ZONDER keeper. VOL = VOL! Aanmelden kan door te mailen naar buurtsportcoach [@] kijkopwelzijn.nl.
Naast het toernooi zijn er verschillende activiteiten waar kinderen aan kunnen deelnemen (aanmelden is hiervoor niet nodig), kan er uiteraard voetbal gekeken worden, is er een ChillZone en is er wat fruit en drinken dat gesponsord wordt door de Albert Heijn Middenbaan en Humanitas-DMH.
Artikel: 17 mei: KNVB Straatvoetbaltoernooi op gemeentehuisplein Barendrecht – https://t.co/hRhQJH9msQ #Straatvoetbal #Barendrecht pic.twitter.com/TBzU3bcxGZ
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 5, 2017
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026