17 mei: KNVB Straatvoetbaltoernooi op gemeentehuisplein Barendrecht
Woensdag 5 april 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – De Buurtsportcoach organiseert op woensdagmiddag 17 mei (13:30 – 17:30 uur) een kwalificatietoernooi voor de Nederlandse Kampioenschappen straatvoetbal van de KNVB op het gemeentehuisplein van Barendrecht (Binnenhof).
De winnaar van de leeftijdscategorie plaatst zich voor het NK dat dit jaar wordt gehouden op zaterdag 8 juli in de Jaarbeurs in Utrecht!
Aanmelden
Er zijn nog 2 plekken beschikbaar voor de categorie jongens 8-10 jaar, nog 3 voor jongens 11-12 jaar en nog 4 plekken voor meiden 8-12 jaar! Aanmelden gaat per team (minimaal 4 en maximaal 6). Er wordt 4 tegen 4 gespeeld, ZONDER keeper. VOL = VOL! Aanmelden kan door te mailen naar buurtsportcoach [@] kijkopwelzijn.nl.
Naast het toernooi zijn er verschillende activiteiten waar kinderen aan kunnen deelnemen (aanmelden is hiervoor niet nodig), kan er uiteraard voetbal gekeken worden, is er een ChillZone en is er wat fruit en drinken dat gesponsord wordt door de Albert Heijn Middenbaan en Humanitas-DMH.
Artikel: 17 mei: KNVB Straatvoetbaltoernooi op gemeentehuisplein Barendrecht – https://t.co/hRhQJH9msQ #Straatvoetbal #Barendrecht pic.twitter.com/TBzU3bcxGZ
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 5, 2017
Recent nieuws
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025