Kerstvakantie zaalvoetbaltoernooi voor groepen 7/8 en klassen 1/2
Maandag 14 december 2015 (34 sec)
BARENDRECHT – In de kerstvakantie organiseert het Jongerenwerk Barendrecht samen met de Buurtsportcoach een zaalvoetbaltoernooi in sporthal Waterpoort voor jongeren.
Leerlingen uit de klassen 1 en 2 van het middelbaar onderwijs én uit de groepen 7 en acht van de basisschool kunnen zich hiervoor aanmelden.
Zaalvoetbaltoernooi
De klassen 1 en 2 spelen op maandag 21 december, op woensdag 23 december is het de beurt aan de groepen 7 en 8 van de basisschool. Het toernooi duurt van 11:00 tot uiterlijk 17:00 uur.
Teams bestaan uit 7 spelers: 5 veldspelers en 2 reserves. De kosten hiervan bedragen €2,- p.p. Er is ruimte voor maximaal 8 teams. Er zijn verschillende prijzen te winnen bij het toernooi. Inschrijven is mogelijk via de website jongerenwerkbarendrecht.nl en kan alleen per team en dus niet individueel.
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026