Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025 (53 sec)
BARENDRECHT – Politie en ambulance werden vanochtend (Zondag 28 september 2025) even voor 10 uur opgeroepen voor een melding van een ongeval met letsel aan de Dierensteinweg. Bij een eenzijdig ongeval vlak na de kruising met de 1e Barendrechtseweg bleek een personenauto tegen een lantaarnpaal te zijn gereden. Er was alleen materiële schade, de auto werd zelfs total loss verklaard, niemand raakte gewond.
“De bestuurster had eten en drinken gehaald bij een fastfoodketen. Tijdens het rijden was het drinken over haar heen gevallen en was zij dusdanig afgeleid dat zij in botsing kwam met een lantaarnpaal“, aldus de politie. De auto eindigde op de heg tussen de autoweg en het naastgelegen fietspad, de lantaarnpaal lag plat over de weg voor het verkeer in de richting van de 1e Barendrechtseweg.
Geen rijbewijs
De vrouw bleek na een controle geen rijbewijs te hebben en was dus ook niet verzekerd. Politie Barendrecht: “De bestuurster kan de nodige bekeuringen tegemoet zien. Ook zullen de kosten van de kapotte lantaarnpaal op haar verhaald worden. Weet dat als je rijdt zonder rijbewijs je onverzekerd bent.”
Foto’s: Politie Barendrecht
Recent nieuws
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025
-
PostNL wil 4 nieuwe pakket- en briefautomaten plaatsen in Barendrecht, oa op Muziekplein en Middenbaan
Vrijdag 19 september 2025
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025