Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025 (44 sec)
BARENDRECHT – Een scholier is gisteren (Donderdag 15 mei 2025) geschopt en geslagen op het schoolterrein en in de nabijheid van de Focus Beroepsacademie aan de Dierensteinweg in Barendrecht. Ook werd zijn Fatbike gestolen. De jongen had die dag een examen, maar eindigde de dag op de spoedeisende hulp met een gekneusde arm.
Het slachtoffer is gisteren (Donderdag 15 mei 2025) door 3 jongens in elkaar geslagen en daarna hebben ze zijn Fatbike meegenomen. Er zouden eerder die dag al 2 andere Fatbikes door dezelfde jongens zijn gestolen bij de school. Andere leerlingen hebben hier video’s van gemaakt.
De Fatbike is momenteel nog niet terug. Het slachtoffer gaat aangifte doen, de familie van het slachtoffer wil voorkomen dat dit nog vaker kan gebeuren bij andere kinderen. Ook wordt er nog gezocht naar een vrouw die getuige was van het incident. Bent/kent u die persoon? De familie van het slachtoffer komt graag met u in contact.
Recent nieuws
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026