Jongen op scooter slaat op de vlucht bij station, aangehouden bij Sportpark de Bongerd
Donderdag 21 maart 2024 (47 sec)
BARENDRECHT – De politie zag vanochtend (Donderdag 21 maart 2024) even na 11:00 uur een jongen op een scooter zonder kentekenplaten rijden bij station Barendrecht (Zuideinde/Gebroken Meeldijk). De jongen negeerde een stopteken en sloeg op de vlucht.
De politie zette met meerdere wagens de achtervolging in. De politiehelikopter vloog op dat moment rond boven Rotterdam en sloot zich binnen enkele minuten ook aan bij de achtervolging. De scooter reed vanaf de noord/oostkant van het station naar de wijk Binnenland en kwam bij de straten Ekster/Zwaluw/Distelvink/Rietgors steeds meer in het nauw door de achtervolgende politiewagens.
Aanhouding
De jongen dumpte de scooter en probeerde er te voet vandoor te gaan. Hij werd al snel gepakt, kreeg handboeien om, werd in het politiebusje gezet en zit momenteel vast op het politiebureau. De scooter werd kort daarna aangetroffen langs een sloot bij de atletiekbaan op Sportpark de Bongerd. Tussen het moment van vluchten en in het politiebusje zitten zat ongeveer 10 minuten.
Recent nieuws
-
Uitslaande grote brand in bedrijfspand aan de Fennaweg
Donderdag 2 juli 2026
-
Grote waterlekkage aan de Lavendelhof, straat en parkeervakken volgelopen met water
Woensdag 1 juli 2026
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026