Steekincident met schroevendraaier op ‘t Vlak, verdachte aangehouden
Maandag 18 maart 2024 (40 sec)
BARENDRECHT – De politie kreeg rond kwart over twee vanmiddag (Maandag 18 maart 2024) een melding van een steekincident in het centrum van Barendrecht. Politie en ambulance werden met spoed naar de melding aan ‘t Vlak gestuurd.
Het incident vond plaats bij parkeerplekken aan de zijkant van ‘t Vlak (nabij de helling naar de Middenbaan). In eerste instantie zagen getuigen dat er een vechtpartij tussen 2 personen plaatsvond, daarna heeft één van de twee betrokkenen de ander gestoken met een schroevendraaier. Volgens omstanders haalde de man deze uit een geparkeerde bestelbus.
Het slachtoffer zat onder het bloed en is in de ambulance geholpen aan zijn verwondingen, hij is vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. De politie heeft de verdachte van het steekincident direct kunnen aanhouden. De weg en het voetpad zijn enige tijd afgesloten geweest voor het onderzoek door de politie.
Recent nieuws
-
BeSolar vertrekt van Middenbaan, schoonheidssalon Beausain gaat van de Middenbaan naar ‘t Vlak
Woensdag 12 februari 2025
-
Voor €44.441 aan schade rond jaarwisseling 2024-2025 in Barendrecht
Woensdag 12 februari 2025
-
PostNL haalt binnenkort 6 van de 32 brievenbussen weg uit Barendrecht
Woensdag 12 februari 2025
-
Verdachte aangehouden voor poging tot woninginbraak aan het Willem-Alexanderplantsoen
Maandag 10 februari 2025
-
Geldboete van €1450 voor beschonken automobilist die auto crashte op Kilweg
Woensdag 29 januari 2025