Twee verdachten aangehouden voor straatroof op Sportpark de Bongerd
Woensdag 8 januari 2020 (44 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft twee verdachten kunnen aanhouden voor een straatroof op Sportpark de Bongerd. De politie onderzoekt nog of de twee ook verantwoordelijk zijn voor andere straatroven (in Barendrecht).
De eerste verdachte werd afgelopen maandag aangehouden. De tweede werd gisteren (Dinsdag 7 januari 2020) in zijn woning aangehouden.
Update: De politie heeft laten weten dat het niet om onderstaande straatroof gaat, maar om een straatroof waar ze niet eerder melding van hebben gemaakt.
Het gaat vermoedelijk om verdachten voor de beroving van een 17-jarige jongen in november 2019. Hij werd onder bedreiging van een mes van zijn telefoon en scooter beroofd. Dit slachtoffer is door de politie nog niet geinformeerd over de aanhoudingen, zo blijkt uit navraag door BarendrechtNU. Er hebben voor zover bekend recentelijk geen andere straatroven op De Bongerd plaatsgevonden.
Recent nieuws
-
18 jaar cel en TBS voor man uit Barendrecht in grote zedenzaak: Veroordeeld voor alle 37 feiten
Dinsdag 3 maart 2026
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026