Auto botst tegen stoplicht langs de Kilweg
Maandag 6 januari 2014 (31 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Om kwart over drie vanmiddag (Maandag 6 januari 2014) maakte de politie melding van een aanrijding met letsel op de Kilweg. Een ambulance ging eveneens met spoed naar de incidentlocatie.
Op de Kilweg bleek een auto tegen een paal aan te zijn gereden. De paal was onderdeel van de stoplichten boven de weg bij de oprit van de A29 richting Rotterdam. De klap was zo hard dat de airbags zijn uitgeklapt. De bestuurder van de auto is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Hoe het kon gebeuren dat de auto tegen de paal botste is niet bekend. Een berger heeft de beschadigde auto afgevoerd.
Fotograaf: Bart Snelderwaard, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026