18-jarige winkeldief na korte achtervolging aangehouden op de Dierensteinweg
Dinsdag 5 juni 2018 (30 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vanmiddag (Dinsdag 5 juni 2018) een verdachte kunnen aanhouden voor een winkeldiefstal in Barendrecht. Een 18-jarige jongen uit Dordrecht kon na een korte achtervolging worden aangehouden op de Dierensteinweg.
De verdachte probeerde na de diefstal te ontkomen en ging er te voet vandoor. Na een korte achtervolging werd hij tegen de grond gewerkt op het fietspad langs de Dierensteinweg en meegenomen door de politie.
Vanmiddag is na een korte #achtervolging op de #Dierensteinweg een 18 jarige jongen uit #Dordrecht aangehouden voor een #winkeldiefstal welke gepleegd was in #Barendrecht.@POL_OudeMaas pic.twitter.com/cq4fyYaJxA
— Remy Hartog (@POL_Hartog) June 5, 2018
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025