Aanrijding auto en motor op rotonde Sweelincklaan
Zondag 17 november 2013 (31 sec)
BARENDRECHT – Gistermiddag (Zaterdag 16 november 2013) vond er een ongeval plaats op de rotonde tussen de Bachlaan en Sweelincklaan. Om half twee gistermiddag (Zaterdag 16 november 2013) werd een ambulance en de politie met spoed opgeroepen voor het incident.
Ter plaatse bleek sprake van een aanrijding tussen en auto en een tweewielig motorvoertuig. De bestuurder van het motorvoertuig is vanwege het opgelopen letsel meegenomen naar het ziekenhuis. De politie is nog enige tijd aanwezig geweest om het incident af te handelen. Vanwege het ongeval is er korte tijd vertraging geweest voor het autoverkeer dat over de rotonde moest.
RT @johnckuijt: @BarendrechtnuNL pic.twitter.com/WhnZ1xBlo5 — BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) November 16, 2013
Fotograaf: Julian de Frel, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026