Scootmobiel de sloot ingereden bij het Vrijenburgbos
Vrijdag 8 december 2017 (30 sec)
BARENDRECHT – De hulpdiensten zijn vanmiddag (Vrijdag 8 december 2017) om tien over één met spoed gealarmeerd voor een persoon te water bij het Vrijenburgbos. Een scootmobiel en de bestuurder waren in het water terecht gekomen bij het restaurant aan de Vrijenburgweg.
Meerdere politie-, brandweer– en ambulancevoertuigen kwamen met spoed naar de locatie langs het Havenspoorpad thv de tramhalte Vrijenburg. Vier van de acht gealarmeerde brandweer (water/duik) eenheden kwamen uiteindelijk ter plaatse.
Het slachtoffer is snel uit het water gehaald en overgedragen aan het ambulancepersoneel. De scootmobiel lag vlak naast een bruggetje in het water. Hoe het ongeval kon gebeuren is niet bekend.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025