Kunstproject van tunneltje park Buitenoord in brand
Vrijdag 8 december 2017 (55 sec)
BARENDRECHT – De brandweer van Barendrecht is vanavond (Vrijdag 8 december 2017) even na half negen gealarmeerd voor een buitenbrand aan de Binnenlandse Baan. Het bleek later te gaan om een brand(stichting) in het tunneltje van Park Buitenoord aan de Buitenlandse Baan.
In het tunneltje hangen sinds april van dit jaar nieuwe tunnelwand beschilderingen. Begin november werden de houten panelen al deels met geweld vernield. Vanavond (Vrijdag 8 december 2017) stond één van de panelen in brand. De politie is eveneens ter plaatse gekomen. Getuigen van de brandstichting worden verzocht contact op te nemen met de politie (geen spoed, wel politie: 0900-8844).
Update: Een omwonende geeft aan twee kinderen (11 á 12 jaar) bij het tunneltje te hebben gezien vlak voordat de brandweer moest worden ingeschakeld. Informatie en signalement zijn doorgegeven aan de politie om dit verder te onderzoeken.
Vanavond weer brandstichting in Barendrecht geweest. Kunstwerk in tunnel Park Buitenoord beschadigd. Zinloos en triest is dit. Iets gezien? Laat het weten.^bu
— OudeMaasVrijwilliger (@POL_OudeMaas_VP) December 8, 2017
Nog wat beeld bij onze melding in het tunneltje richting het park #Buitenoord brand gedoofd en weer inzetbaar pic.twitter.com/nGRcHuFJEc
— BrandweerBarendrecht (@Kazbrd) December 8, 2017
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025