Woningen kort ontruimd door gaslek aan de Ziedewijdsedijk
Woensdag 24 augustus 2016 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Woensdag 24 augustus 2016) om kwart voor vier zijn politie en brandweer gealarmeerd voor een melding van een gaslek aan de Ziedewijdsedijk. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse.
Op de locatie bleek tijdens werkzaamheden aan het fiets- en voetpad een gasleiding te zijn geraakt. Uit voorzorg zijn 6 omliggende woningen ontruimd. De brandweer heeft de situatie veilig gesteld in afwachting van de reparateur. Hiervoor werd ook een deel van de Ziedewijdsedijk afgesloten.
Gasleiding afgesloten
De medewerkers van Stedin, netbeheerder van het gas en elektriciteitsnetwerk, waren snel ter plaatse en hebben één leiding naar een woning afgesloten en daarmee het lek gestopt. Hiermee was het gevaar geweken en konden de bewoners terug in hun woning.
In deze éne woning moesten de aardappelen die al geschild waren door de bewoonster nog even wachten: dit huis zat enige tijd langer zonder gas in verband met het herstellen van de lekke leiding.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025