Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026 (40 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Bij de werkzaamheden aan het Jaagpad is vanochtend (Vrijdag 10 april 2026) een waterlekkage ontstaan. Het werkvlak ter hoogte van de rotonde bij de 1e Barendrechtseweg staat grotendeels onder water. Bewoners maakte in eerste instantie melding van bruin water uit de kraan, maar inmiddels hebben werklieden de watertoevoer volledig afgesloten om verdere overstroming te voorkomen. Omwonenden hebben momenteel geen water.
De storing begon vanochtend (Vrijdag 10 april 2026) rond half negen, sinds ongeveer 10:00 uur zijn medewerkers van waterbedrijf Evides op locatie. Gezien de omvang van de lekkage lijkt het erop dat herstel nog wel even gaat duren. Update: Evides geeft aan dat de storing tot 15:00 uur vanmiddag (Vrijdag 10 april 2026) zal duren.
Update 11:10 uur: Er is zojuist ook een gaslek ontstaan op de locatie. De brandweer is met spoed opgeroepen (kazerne zit aan de overkant van de bouwlocatie).
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026