Overleden persoon weken in woning Rietgors
Zaterdag 7 november 2015 (34 sec)
BARENDRECHT – De politie is op dinsdag 27 oktober een woning binnen gegaan aan de Rietgors. Buren van deze woning hadden de bewoner 3 weken eerder voor het laatst gezien en de berg post groeide sindsdien alleen maar verder.
De postbode heeft vervolgens contact gehad met de buren waarna de politie is ingeschakeld. Agenten troffen een overleden man aan in de woning.
Sociale controle
De politie heeft van ‘s ochtends tot ‘s avonds onderzoek gedaan in de woning, hieruit bleek dat het een natuurlijke dood betrof. Een buurtbewoner: “Het is erg triest als zoiets in je buurt gebeurt, je denkt altijd: de sociale controle in een wijk is groot, maar helaas het gebeurt ook bij jou in de achtertuin.“
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025