Fiets met vuur vernield in fietsenstalling Dalton Lyceum
Vrijdag 6 november 2015 (55 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een leerling van het Dalton Lyceum in Barendrecht belandde gistermiddag (Donderdag 5 november 2015) in een bijzonder(e) vervelende situatie. Na hard zijn best te hebben gedaan voor een toets op school trof hij zijn fiets in de fietsenstalling aan met brandschade.
De fiets is door één of meer personen vernield met vuur. De snelbinders, jasbeschermers en kettingskast bleken in brand te zijn gestoken waardoor ook schade is ontstaan aan het frame en de spaken. Het herstellen van alle schade gaat volgens de gedupeerde enkele honderden euro’s kosten.
Vuurschade
De fiets stond gistermiddag (Donderdag 5 november 2015) (5 november) in de fietsenstalling bij het Dalton Lyceum en is ‘s ochtends vernield met vuur. De schade werd om 13:00 uur ontdekt door de leerling. Er is inmiddels aangifte gedaan bij de politie.
Vandalen
Tips over de vandaal of vandalen zijn daarbij welkom (nieuws [@] barendrechtnu.nl), volgens de eigenaar van de beschadigde fiets heeft de school geen camerabeelden van de vernieling in de fietsenstalling. Vorige week vrijdag werd er ook al een fiets van een andere leerling bij de school beschadigd met vuur, toen had de fiets iets minder schade dan nu.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025