Levende standbeelden en straattheater Carnisse Veste
Zaterdag 13 september 2014 (42 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Zaterdag 13 september 2014) werd het winkelend publiek van de Carnisse Veste verrast met diverse entertainment acts. Verspreid over de dag waren er diverse levende standbeelden te zien en waren er een aantal straattheater acts.
Appelman
Zowel volwassenen als kinderen gingen vandaag (Zaterdag 13 september 2014) veelvuldig op de foto met de opvallende verschijningen. Een standbeeld dat toch levend blijkt te zijn, een goochelact, een waarzegster, het was er allemaal én nog meer. Ook de mascotte van winkelcentrum Carnisse Veste was uiteraard van de partij.
Een mooi plekje voor een foto was bijvoorbeeld de pratende bank, waar kinderen na enige aarzeling toch wel op durfden te gaan zitten. Een andere mysterieuze verschijning was ‘de appelman‘: een mooie hoed met daarvoor een hangende appel. Raar, opvallend, leuk, gek? Die gedachten moeten bij het zien van deze meneer door vele hoofden zijn gegaan.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026