FOTO’S: Roparun doorkomst Barendrecht 2022
Maandag 6 juni 2022 (56 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Maandag 6 juni 2022) vond de doorkomst van de Roparun in Barendrecht plaats. Zo’n 220 teams kwamen door Barendrecht gerend en gefietst, op weg naar de finish op de Coolsingel. Normaliter vertrekken de teams vanuit Parijs en Hamburg, dit jaar startte iedereen vanaf vliegbasis Twente, maar was er wel een noordelijke en zuidelijk route uitgezet. De routes kwamen samen in Barendrecht.
Langs de route, op het gemeentehuisplein en op het Doormanplein werden de deelnemers aangemoedigd, in weer en wind: Hoewel de dag vandaag (Maandag 6 juni 2022) zonnig begon, werd dat regelmatig afgewisseld met stevige regenbuien. Na het schuilen kwamen met publiek weer langs de hekken staan om de Roparunners richting de finish te juichen.
Namens de gemeente Barendrecht werden de deelnemers welkom geheten door wethouders en gemeenteraadsleden. Op het gemeentehuisplein was een horecaplein ingericht, stond een springkussen voor de kinderen en was er (af en toe ook live) muziek.
Roparun estafetteloop
Met de Roparun estafetteloop zamelen deelnemers geld in voor ondersteunende zorg voor mensen met kanker en hun directe omgeving. De deelnemers en vrijwilligers zetten zich – vaak al jaren achtereen – in voor een betere kwaliteit van leven voor hun medemens.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zes aanhoudingen bij ladingdiefstal op bedrijventerrein in Barendrecht
Zondag 5 april 2026
-
Jongeren onwel bij feestje in woning aan de Punter, meerdere ambulances ingezet
Zaterdag 4 april 2026
-
Slachtoffer gewond bij straatroof door 4 jongens aan de Boeier
Dinsdag 31 maart 2026
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026