FOTO’S: WinterFeest Barendrecht 2018
Zondag 16 december 2018 (35 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video’s] Gisteren (Zaterdag 15 december 2018) vond het WinterFeest van Barendrecht plaats in en rond de Oude Dorpskern. Na de opening om 12:00 uur door burgemeester van Belzen waren er de hele dag muzikale optredens en activiteiten voor kinderen.
Aan het eind van de middag vertrok om 17:30 uur de traditionele lichtjesoptocht, gevolgd door de volkskerstzang op het Doormanplein. Nieuw dit jaar was de videoprojectie van het Barendrechtse jaaroverzicht op de Watertoren, met op het einde een vuurwerksaluut vanaf de toren. Het WinterFeest werd afgesloten met een show in de Dorpskerk: Een Magisch KerstFeest (video).
Bekijk hier de foto’s van alle activiteiten tijdens het WinterFeest. Onderaan in dit fotoalbum staan ook foto’s van het Bijzonder Kerstfeest van afgelopen vrijdagavond.
Video’s
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026
-
14 mei: Schoolkorfbaltoernooi bij Korfbalvereniging Vitesse
Vrijdag 10 april 2026
-
Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026