32ste Barendrechtse Kunstmarkt in de Oude Dorpskern
Zondag 18 juni 2017 (32 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteren (Zaterdag 17 juni 2017) vond de 32ste editie van de Barendrechtse kunstmarkt plaats. In tegenstelling tot voorgaande edities gebeurde dat dit jaar in de Oude Dorpskern. De oude vertrouwde locatie op het gemeentehuisplein werd gebruikt voor de Veiligheidsdag.
Tussen 10:00 en 17:00 uur konden bezoekers in het historische centrum van Barendrecht terecht om allerlei vormen van kunst te bekijken en kopen. De kraampjes stonden in de Dorpsstraat, op het Doormanplein en in/om de Dorpskerk en De Ontmoeting. Er werden kunstwerken getoond in allerlei soorten en disciplines, waaronder: portrettekenen, schilderen in verschillende stijlen en technieken, glaskunst, sieraden, beelden van hout en steen, smeedwerk, brons, grafische technieken en fotografie.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025