FOTO’S: Intocht Avondvierdaagse Barendrecht 2017
Donderdag 15 juni 2017
(45 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De deelnemers van de Barendrechtse Avondvierdaagse wandelden vanavond (Donderdag 15 juni 2017) voor de laatste keer dit jaar over de finishstreep. Op het parkeerterrein van het zwembad werden alle wandelaars feestelijke onthaald. Een drumband en de Barendrechtse DJ Creeps zorgde voor de muziek.
Vanwege het warme weer werden de deelnemers van de 5km route halverwege de wandeling verrast door een groot waterballet van de jeugdbrandweer Barendrecht.
Wandelen
De wandeling begon vandaag (Donderdag 15 juni 2017) met de prijstuitreiking. Voor iedere groep was er een groepsbeker, maar daarnaast waren er nog 3 andere bekers te winnen.Eiland Marlyne won de prijs voor de groep die het veiligste heeft gelopen. De Rehobothschool werd uitgeroepen tot leukste groep en De Grote Reis werd de winnaar van de grote beker voor de meeste veilige én herkenbare groep.
De avondvierdaagse ging afgelopen maandagavond van start met 2.713 ingeschreven deelnemers. Bekijk hier de foto’s van dag 2 en hier van dag 1.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
14 dec: WinterFeest activiteiten op de Middenbaan: Snømasjinen, glühwein, lekkernijen en muziek
Maandag 9 december 2019
-
FOTO’S: Sinterklaas in Barendrecht 2019
Zaterdag 7 december 2019
-
Zaterdag 14 december: WinterFeest in het centrum van Barendrecht met kramen, kinderactiviteiten en live muziek
Zaterdag 7 december 2019
-
Sportgala ‘nieuwe stijl’ zoekt sporthelden: Theater ingeruild voor clubhuis Hockeyclub Barendrecht
Donderdag 5 december 2019
-
Stichting ‘Petition’ opgericht: Evenementen en buurtactiviteiten voor jongeren in Barendrecht
Woensdag 4 december 2019