Wielerronde van Barendrecht 2016

BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteren (Zaterdag 2 juli 2016) werd de 46e Wielerronde van Barendrecht verreden in het centrum van Barendrecht. Om 12:00 uur gaf wethouder van der Linden (sport) het startschot voor de 50km rit van de (C)-Sportklasse/Masters 40+. Om half twee was het de beurt aan de Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen, zij reden 65 kilometer.

Na de vrouwen werd de baan even vrij gemaakt voor het laten passeren van 125 vrachtwagens van de Truckrun. Hierna werd om half vier het startschot gegeven voor de 100km rit van de Elite-Mannen/Beloften. De Barendrechter Patrick van Nunen werd 11e.

Wielerronde

Een reactie van de organisatie: “De Wielerronde van Barendrecht is uitstekend verlopen. Gezegend door uitstekend wielerweer met een zeer kort buitje als afkoeling waren de omstandigheden optimaal voor een plezierig koersverloop in de diverse categorieën. Voorts was er als intermezzo de doortocht van de Truckrun over het parcours en zorgde de optredens van het Shantykoor Barend Fox voor een vrolijke muzikale noot. Bij de start en finishplaats was er gezelligheid op het horecapleintje en in de V.I.P.-ruimte, beiden bemand door medewerkers van Le Bonheur. De Patat en snackwagen en de ijsverkoop completeerden de entourage en zorgde voor een Hemels gevoel.”

“Al met al was er sprake van een geslaagd wielerevenement, waarbij men concurrentie ondervond van de Tour de France, een jubilerende Tennisvereniging en de Truckrun, die echter ook een mooie bijdrage leverde.

Uitslagen

Sportklasse/masters

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Laurens Koster OEGSTGEEST 17
2 Marcel Alma HARSKAMP 2
3 Norman Meerkerk ZUIDLAND 23
4 Kasper Schotte SCHIEDAM 43
5 Emiel Borsboom WOERDEN 4
6 Martijn Harteloh DORDRECHT 11
7 Henk Ceelen OUDERKERK 8
8 Maikel Govaarts DRUNEN 41
9 Erik Meerkerk ZUIDLAND 24
10 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK 12
11 Tom Hogeweg BARENDRECHT 42
12 Antoine Moonen CUIJK 25
13 Gerard Kooistra HENDRIK-IDO-AMBACHT 16
14 Kemal Acar PAPENDRECHT 1
15 Harmen Brandwijk BLESKENSGRAAF 5
16 Wout Roos STAD AAN ‘T HARINGVLIET 31
17 Jorrit Noppen DORDRECHT 28
18 Arje de Waard DORDRECHT 39
19 Dennis van den Ouden OUDE TONGE 44
20 John Roos SOMMELSDIJK 32
21 Anne-Jan Stuy HEI EN BOEICOP 49
22 René Hulsman VLAARDINGEN 14
23 Bart Nap LOPIK 26
24 Ton Ippel BARENDRECHT 15
25 Theo Leenderts ROTTERDAM 19
26 Dick van der Breggen ELLEMEET 6
27 Edwin Vrauwdeunt S-GRAVENHAGE 38
28 Jaco van der Eijk ZEVENHUIZEN ZH 45
29 Ad Oorbeek NIEUW BEIJERLAND 29
30 Ruud Kuikstra BRIELLE 46
31 Raymond Greep MAASLAND 9
32 Christian Kuikstra HEENVLIET 18
33 Rob van Leeuwen PIJNACKER 20
34 Theo Honkoop SLIEDRECHT 47
35 Leo Poot STRIJEN 30
DNF Marius van Breda WASSENAAR 48
DNF Remon de Man ‘S-GRAVENDEEL 21
DNF Thomas de Ruiter BENTHUIZEN 33
DNF Marco van Vlijmen ALBLASSERDAM 36

Vrouwen

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Iris Slappendel OUDERKERK AAN DEN IJSSEL 29
2 Amy Pieters ZWANENBURG 25
3 Natalie van Gogh NIEUW-VENNEP 31
4 Eva Buurman WERVERSHOOF 2
5 Jolien d’Hoore SCHELDERONDE 27
6 Sandra van Veghel ESCH 18
7 Maaike Polspoel VILVOORDE 26
8 Melanie Woering ROZENBURG ZH 22
9 Arenda Grimberg BAARLE NASSAU 30
10 Linda Poelstra-Ringlever BERG EN DAL 33
11 Melissa van der Peet DEN HAAG 14
12 Marieke van Witzenburg BRIELLE 21
13 Eveline de Groot ZOETERMEER 6
14 Eltina van Wijk MAASDAM 20
15 Tessa Hoogma DE BILT 24
16 Rachelle van Kappel WOERDEN 10
17 Ingeborg Bremmers VALKENSWAARD 1
18 Natalie Kerwin NIEUW ZEELAND 11
19 Sophie Pulford NIEUW ZEELAND 15
20 Tessa Veen EINDHOVEN 17
21 Lisanne Immerzeel WILNIS 8
22 Ingrid van den Wijngaard TETERINGEN 32
23 Eline Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 28
24 Liesbeth Zeeman OUDKARSPEL 23
25 Hanneke de Goeje LEIDEN 5
26 Rylana Soepenberg DEN HAAG 34
27 Esther Meisels USA 13
28 Anisa Rizky Amalia 16
DNF Amanda Jamieson NIEUW ZEELAND 9

Mannen

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Marvin van Spronsen MONSTER 32
2 Christiaan Meerbeek NAALDWIJK 43
3 Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL 35
4 Roy Pieters ZWANENBURG 40
5 Jeroen Breewel WILNIS 7
6 Steven Stenekes BENNEKOM 34
7 Robert Berk PIJNACKER 4
8 Bart van den Berg WIJNGAARDEN ZH 3
9 Paul Helderman NAALDWIJK 13
10 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN 18
11 Patrick van Nunen BARENDRECHT 25
12 Lex Nederlof LAMPHUN 24
13 Marc Veldt AMSTELVEEN 49
14 Ruben Hoogland ROTTERDAM 14
15 Jermo Le Fevre PURMEREND 10
16 Aron Kremer PERNIS 21
17 Erwin Meijer BERKEL EN RODENRIJS 48
18 Jaap van der Meij KATWIJK 22
19 Edwin Wielink TWELLO 38
20 Youp Havermans ROTTERDAM 51
21 Elmar van Hoorn ROTTERDAM 15
22 Carsten Chapman CARDIFF HEIGHTS 8
23 Wouter Been DEN HAAG 41
24 Diederik Deelen BERKENWOUDE 47
25 Henk Bom NAALDWIJK 45
26 Sem v/d Bogaert POELDIJK 44
27 Dennis Smit ZWANENBURG 31
28 Leander Schreurs DRONTEN 30
29 Mike van Nunspeet DEN HAAG 26
30 Melvin Wildeboer Schut PAPENDRECHT 39
31 Jelle Vlasman ALPHEN AAN DEN RIJN 36
32 Mitchell Boet ‘S-GRAVENDEEL 46
33 Jan-Willem Kamphof EINDHOVEN 17
DNF Damian van Dalen ‘S GRAVENZANDE 50
DNF Arco Fritzsch OUD BEIJERLAND 42
DNF Kevin Kooyman ZEVENHUIZEN ZH 20
DNF Tayfun Memis ROTTERDAM 23
DNF Jeroen Wesselius VOORBURG 37




Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU

(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)

Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU

(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)



« | »