Topdrukte op vrijmarkt en kermis Barendrecht
Dinsdag 30 april 2013 (46 sec)
Om half 10 vanochtend (Dinsdag 30 april 2013) is de vrijmarkt en kindervrijmarkt van start gegaan in en rond de Dorpsstraat. Ondanks de troonswisseling die live werd uitgezonden op TV was het ontzettend druk. De Dorpsstraat was gevuld met voornamelijk kraampjes, op de velden rond de Dorpskerk hadden veel kinderen hun spulletjes te koop aangeboden op een kleedje. De vrijmarkt liep vanwege het grote aantal verkopers een stuk door over de Singel.
Even verderop was de kermis geopend, veel ouders met kinderen kwamen hier nog even langs voor een ritje in een attractie. Om 1 uur ‘s middags waren ook de oude legerauto’s van ‘Keep Them Rolling’ weer aanwezig. Bezoekers konden hiermee een ritje maken door Barendrecht. Kinderen konden ook de hele dag terecht in de Dorpsstraat op het springkussen en bij de Kop van Jut. Voor zowel jong als oud was er voldoende te eten en drinken op het Doormanplein.
Fotoalbums
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023
-
Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023