Vanaf 9 okt: Asfalteringswerkzaamheden op fietspad tussen Middeldijk en Park Nieuweland
Dinsdag 3 oktober 2017 (1 min, 11 sec)
BARENDRECHT – Maandag 9 oktober starten de werkzaamheden aan het provinciaal fietspad tussen de Middeldijk en het Park Nieuweland. De bestaande tegelverharding wordt vervangen door asfalt, “hierdoor creëren we een comfortabeler fietspad.”, aldus de gemeente.
De werkzaamheden worden in twee fases uitgevoerd.
Fase 1: Middeldijk – Riviermolen
Fase 1 (maandag 9 oktober t/m vrijdag 10 november 2017) betreft het gedeelte tussen de Middeldijk en de Riviermolen. Voor deze werkzaamheden wordt het fietspad afgesloten. Een aantal fietspaden vanuit de wijken Nieuweland en Molenvliet worden ook afgesloten.
Fietsverkeer wordt omgeleid over de Middeldijk en de Strausslaan (zie kaart onderaan dit bericht). Vanaf de Riviermolen kan men het provinciaal fietspad weer gebruiken. De verbinding tussen Nieuweland en Molenvliet ter hoogte van de Riviermolen blijft intact. Het kan voorkomen dat fietsers af moeten stappen, in dat geval worden loopschotten aangebracht.
Fase 2: Riviermolen – Park Nieuweland
Fase 2 betreft het gedeelte tussen de Riviermolen en Park Nieuwland, hierover volgt later meer informatie.
Artikelfoto: Kruising van het provinciaal fietspad met de Middeldijk (archieffoto). Vanaf hier (foto, rechts; Molenvliet) tot aan Park Nieuweland zullen er werkzaamheden gaan plaatsvinden aan het fietspad. Zie hieronder de locaties van fase 1 en 2:
Foto’s: Werkzaamheden aan het fietspad Middeldijk – Park Nieuweland: tegels worden vervangen door asfalt – https://t.co/LqIy9aphGp pic.twitter.com/oUOBCfIy4Q
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 13, 2017
Artikel: Vanaf 9 okt. Asfalteringswerkzaamheden op fietspad tussen Middeldijk en Park Nieuweland – https://t.co/LqIy9aphGp #Barendrecht pic.twitter.com/PCdfMwIO98
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 3, 2017
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025