Meidenvoetbal bij BVV Barendrecht in de lift: Start van nieuwe MO15 teams
Woensdag 26 september 2018 (41 sec)
BARENDRECHT – Het meidenvoetbal bij BVV Barendrecht zit in de lift en dus kan BVV Barendrecht nieuwe meiden gebruiken om in de komende winterstop een (extra) nieuw MO15 team te gaan starten!
Het gaat om meiden met het geboortejaar 2004 of 2005. Meiden die al goed kunnen voetballen kunnen terecht in MO15-1 (eerste klasse), meiden die willen leren voetballen kunnen terecht in MO15-2 (tweede klasse). Ook is er nog ruimte voor meiden met geboortejaar 2002 of 2003, ter aanvulling van het MO17-2 team.
Direct starten
Er is geen wachtlijst en je kunt dus direct starten! Lijkt het je leuk om bij de meidenafdeling van de BVV te komen voetballen, stuur dan een mail naar jeugdsecretariaat@bvvbarendrecht.nl of vul het formulier in op de BVV site en laat je contactgegevens achter. Er wordt dan zo spoedig mogelijk contact met je opgenomen.
Recent nieuws
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025
-
16-jarige Ritel overvaller veroordeeld tot 180 dagen jeugddetentie
Donderdag 6 november 2025
-
15 nov: Sinterklaasintocht in centrum Barendrecht
Donderdag 6 november 2025
-
Nieuwe rolbanden in winkelcentrum Carnisse Veste gehesen, Lidl supermarkt krijgt vorm
Woensdag 5 november 2025