Margo Stolk voorgedragen als derde wethouder van EVB
Zaterdag 23 april 2022 (36 sec)
BARENDRECHT – Echt voor Barendrecht (EVB) draagt Margo Stolk voor als derde wethouder in het college van B&W. Zo werd tijdens een extra algemene ledenvergadering op 22 april besloten.
Stolk was de afgelopen vier jaar gemeenteraadslid namens EVB en is op dit moment manager Dienstverlening bij de gemeente Nissewaard. Bij deze gemeente is zij dertien jaar werkzaam. Daarvoor was zij ook vele jaren verbonden aan de gemeente Barendrecht.
Voordracht
Indien de gemeenteraad positief besluit over de voordracht, bestaat het college daarna uit burgemeester Veldhuijzen en drie wethouders van EVB. Lennart van der Linden en Dirk Vermaat werden al op 7 april beëdigd. Naar een vierde wethouder wordt nog gezocht, voor deze vakwethouder voor het Sociaal Domein loopt een sollicitatieprocedure.
Foto: Echt voor Barendrecht
Recent nieuws
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Dinsdag 20 oktober 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026