Margo Stolk voorgedragen als derde wethouder van EVB
Zaterdag 23 april 2022 (36 sec)
BARENDRECHT – Echt voor Barendrecht (EVB) draagt Margo Stolk voor als derde wethouder in het college van B&W. Zo werd tijdens een extra algemene ledenvergadering op 22 april besloten.
Stolk was de afgelopen vier jaar gemeenteraadslid namens EVB en is op dit moment manager Dienstverlening bij de gemeente Nissewaard. Bij deze gemeente is zij dertien jaar werkzaam. Daarvoor was zij ook vele jaren verbonden aan de gemeente Barendrecht.
Voordracht
Indien de gemeenteraad positief besluit over de voordracht, bestaat het college daarna uit burgemeester Veldhuijzen en drie wethouders van EVB. Lennart van der Linden en Dirk Vermaat werden al op 7 april beëdigd. Naar een vierde wethouder wordt nog gezocht, voor deze vakwethouder voor het Sociaal Domein loopt een sollicitatieprocedure.
Foto: Echt voor Barendrecht
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025