Koningsspelen 2018 op Sportpark de Bongerd
Vrijdag 20 april 2018 (29 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Vrijdag 20 april 2018) vonden door heel Nederland de Koningsspelen plaats. Op sportpark de Bongerd trapte Het Kompas vanochtend (Vrijdag 20 april 2018) af met het meezingen en dansen van het Koningsspelen lied ‘Fitlala’. Vervolgens zijn de kinderen in groepen aan de slag gegaan met verschillende sporten en spellen.
Tegelijkertijd waren leerlingen van de Groen van Prinsterer ook op de Bongerd, zij hielden de Koningsspelen op en rond de atletiekbaan. Op beide locaties hielpen sportklas leerlingen van Calvijn Groene Hart bij de begeleiding van de spellen.
Volgende week donderdag houden de openbare basisscholen uit Barendrecht de Koningsspelen op de Bongerd.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026