Koningsspelen 2018 op Sportpark de Bongerd
Vrijdag 20 april 2018 (29 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Vrijdag 20 april 2018) vonden door heel Nederland de Koningsspelen plaats. Op sportpark de Bongerd trapte Het Kompas vanochtend (Vrijdag 20 april 2018) af met het meezingen en dansen van het Koningsspelen lied ‘Fitlala’. Vervolgens zijn de kinderen in groepen aan de slag gegaan met verschillende sporten en spellen.
Tegelijkertijd waren leerlingen van de Groen van Prinsterer ook op de Bongerd, zij hielden de Koningsspelen op en rond de atletiekbaan. Op beide locaties hielpen sportklas leerlingen van Calvijn Groene Hart bij de begeleiding van de spellen.
Volgende week donderdag houden de openbare basisscholen uit Barendrecht de Koningsspelen op de Bongerd.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025