Calvijn Groene Hart in finale van schoolhockeytoernooi
Vrijdag 7 april 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vrijdag 7 april heeft Calvijn Groene Hart met maar liefst zes teams meegedaan aan de nationale schoolhockeycompetitie. In Barendrecht speelden vier meidenteams voor Calvijn Groene Hart in de categorie meiden jong.
Deze meiden hadden niet alleen heel veel plezier met elkaar en met de docenten, maar team drie wist zich onder leiding van lo-docent Isabel Gulden ook nog te plaatsen voor de finale (foto). Helaas bereikte dit zeer succesvolle team net niet de landelijke finales door met 1-0 te verliezen.
Team jongens jong pakte tijdens deze regionale voorrondes een mooie derde plek in Gorinchem. Team meiden oud tenslotte speelde in Zwijndrecht. Deze meiden hebben net als de andere Calvijnhockeyers een topdag gehad en naar eigen zeggen zelfs nieuwe vrienden voor het leven gemaakt, met wie ze de volgende dag al samen naar een hockeyfeest zouden gaan. Het nationale schoolhockeytoernooi was zoals ieder jaar dus weer zeer sportief, gezellig en geslaagd te noemen.
Foto’s
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026