Kijk & Luister 2.0 op het Dalton Lyceum Barendrecht
Maandag 27 maart 2017 (37 sec)
BARENDRECHT – Op woensdagavond 15 maart jl. vond Kijk & Luister 2.0 plaats in de aula van het Dalton Lyceum in Barendrecht. Talentvolle leerlingen vermaakten de gasten met hun danspassen, zangkunsten en muzikale geweld.
Maandenlang was er geoefend onder leiding van muziekdocente Hilde Vroemen en dansdocente Nienke van Toorn, en het resultaat mocht er zijn! Op maar liefst twee podia werd gedanst en gemusiceerd. Na anderhalf uur verlieten de toeschouwers moe maar voldaan de aula.
De volgende dag werden twee voorstellingen georganiseerd ten behoeve van de groepen 7 en 8 van verschillende basisscholen uit de buurt. De uitgelaten jongelingen wisten de voorstellingen zeer te waarderen.
Foto’s: Kijk & Luister 2.0 op het Dalton Lyceum Barendrecht – https://t.co/HvWgkY330P #DaltonLyceum #Barendrecht pic.twitter.com/Id0jjOxqW2
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 27, 2017
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025