Livestream: Slaan van eerste paal nieuwbouw MFA Kruidentuin
Maandag 18 april 2016 (38 sec)
BARENDRECHT – Vanmiddag (Maandag 18 april 2016) om 13:00 uur vindt de feestelijke start plaats van de nieuwbouw van de MFA Kruidentuin. Wethouder Leon van Noort slaat samen met de jongste leerling en de oudste leerkracht van CBS de Hoeksteen de eerste heipaal de grond in. Leerlingen van de Hoeksteen hebben deze eerste paal afgelopen vrijdag beschilderd.
Rond 13.00 gaat de hele school op feestelijke wijze, onder begeleiding van een brassband, vanaf de oude locatie richting het naastgelegen bouwterrein. Iedereen kan deze gebeurtenis vanaf ongeveer 13:00 uur rechtstreeks volgen via een livestream op Facebook. Ook als u zelf geen Facebook heeft, kunt u hier toch gebruik van maken.
Update: Livestream bekijken
Maandag slaan van “eerste” paal met @BARENDRECHTzh, wethouder @LeonvanNoort, @EilandMarlyne en@PCPOBR. Tot dan! pic.twitter.com/4ikoKCdb29
— CBS de Hoeksteen (@DeHoeksteenCBS) April 15, 2016
Recent nieuws
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025