Nieuw klimrek bij elkaar gespaard met “Hof Pietenparcours!”
Zaterdag 28 november 2015
(57 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Gisteren (Vrijdag 27 november 2015) organiseerde de Groen van Prinsterer een sponsoractie ten behoeve van een nieuw speeltoestel op het schoolplein bij het Hof van Máxima. De kinderen van de school konden zich in de weken hiervoor laten sponsoren voor het “Hof Pietenparcours!”.
Ruim 200 kinderen hebben gisterochtend (Vrijdag 27 november 2015) het Pietenparcours gelopen, hiermee is een groot deel van het benodigde bedrag voor het nieuwe speeltoestel opgehaald.
Hof Pietenparcours!
Het werd een hele gezellige én actieve ochtend met elkaar. Alle leerlingen hebben hun uiterste best gedaan om in de speciaal voor deze gelegenheid ingerichte sporthal te klimmen en klauteren. Vanaf de jongste kleuters tot en met de leerlingen van groep 8b, iedereen deed zijn uiterste best. Onderweg kwamen ze diverse hindernissen tegen, paard rijden, van dak naar dak zwaaien, over de wiebelige daken lopen en pakjes door de schoorsteen gooien.
Nieuw klimrek
Aan het eind van de ochtend is bekend gemaakt hoeveel sponsorgeld er door de kinderen is opgehaald. Dit is het enorme bedrag van €3000,- geworden: “Een fantastisch resultaat waar we natuurlijk heel blij mee zijn.“. Het bedrag zal worden besteed aan een nieuw klimrek op het schoolplein van het Hof van Maxima.
Recent nieuws
-
Auto-inbreker maakt gat in deur van BMW, elektronica en stuur uit auto gestolen
Dinsdag 19 januari 2021
-
Burgemeester Van Belzen vanaf 1 oktober met pensioen
Dinsdag 19 januari 2021
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021