Action komt met 1.000m² winkeloppervlak in de Carnisse Veste
Dinsdag 24 maart 2015 (57 sec)
BARENDRECHT – [Update] De Action zal zich gaan vestigen in winkelcentrum Carnisse Veste. Het winkelcentrum kampt al lange tijd met leegstand en een doorzettende leegloop. De komst van deze grote naam zou het winkelcentrum weer een duwtje in de goede richting kunnen geven.
Tweede kwartaal
De winkel zal zich gaan vestigen in de hoge overdekte passage van de Carnisse Veste en heeft een winkeloppervlak van 1.000m². Om hier de ruimte voor te maken zal MS Mode naar de overkant verhuizen. Medio mei opent MS Mode daar haar nieuwe winkel. De Action zal 4 winkelpanden samenvoegen aan de Van Beuningenhaven 40-43.
Update 27 mei
De afdeling communicatie van Action zegt de komst van de filiaal naar Barendrecht niet te kunnen bevestigen. Het bedrijf doet nooit uitspraak over de (mogelijke) komst van nieuwe winkels.
Action
De Action is een snel groeiende discounter met meer dan 500 winkels in Nederland, België, Duitsland en Frankrijk en heeft meer dan 20.000 medewerkers. Het van oorsprong Nederlandse bedrijf staat bekend om de lage prijzen. “Action groeit sterk qua omzet, resultaat, aantal winkels en aantal werknemers. Op de plekken waar we ons vestigen geven we een positieve impuls aan de economie en werkgelegenheid.“
Recent nieuws
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026