Nieuw op de Middenbaan: Makelaar YESS Real Estate Barendrecht
Donderdag 10 april 2025 (42 sec)
BARENDRECHT – Vanaf aanstaande maandag is “Makelaardij YESS Real Estate Barendrecht” gevestigd aan de Middenbaan 93 in Barendrecht. Het winkelpand kwam eind 2024 leeg te staan nadat ‘Zeg maar Mar’ hier na ruim 6 jaar vertrok in verband met het pensioen.
YESS Real Estate: “Wij hebben flink moeten verbouwen, maar het einde is in zicht! Wij hebben super veel zin om ons nieuwe, mooie kantoor te betreden.” Het nieuwe kantoor aan de Middenbaan is morgen (Vrijdag 11 april 2025) nog gesloten vanwege de verhuizing, vanaf maandag zou de ruimte in gebruik moeten worden genomen.
Opening
“Op donderdag 24 april tussen 13.00 uur en 17.00 uur is de officiële opening van ons nieuwe kantoor! Je bent van harte welkom om een kopje koffie of thee te komen drinken“, aldus de makelaar in een online bericht. De makelaar zat voorheen gevestigd in een kantoorpand aan de Bergen/Flensburg op bedrijventerrein Vaanpark.
Recent nieuws
-
Cocaïne aangetroffen in 400 neppe avocados bij bedrijf in Barendrecht
Dinsdag 22 april 2025
-
Autoruit ingeslagen en voertuig leeggeroofd aan de Avenue Carré
Zaterdag 19 april 2025
-
Binnenkort nieuw op de Middenbaan: Takko Fashion opent kledingwinkel in voormalig Blokker pand
Vrijdag 18 april 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Keurslagerij De Leeuw gaat door in pand van Slagerij Hiel
Woensdag 16 april 2025
-
3, 4 en 5 mei: Authentiek militair kampement in de Zuidpolder met historische tenten, materieel en voertuigen
Woensdag 16 april 2025