La Fresko sluit deuren van restaurant aan het Onderlangs
Donderdag 19 oktober 2023 (54 sec)
BARENDRECHT – Restaurant La Fresko aan het Onderlangs in het centrum van Barendrecht sluit deze week de deuren. Vrijdag, zaterdag en zondag is het restaurant met Griekse en Italiaanse maaltijden nog open, daarna sluit het restaurant definitief.
De onderneming werd de afgelopen periode ter overname aangeboden aan andere geïnteresseerden, maar voor zover bekend is er geen koper/opvolger voor La Fresko.
Dimitri en Natasja van La Fresko: “Wij hebben de afgelopen jaren met veel liefde en plezier jullie verwelkomt in ons restaurant. We hebben veel mooie mensen leren kennen en er goede vriendschappen aan over gehouden. Helaas moeten wij jullie mededelen dat we er voor hebben gekozen om onze deuren te sluiten. Na vele mooie maar ook zware momenten (overstroming, coronacrisis, inflaties enz enz) zijn wij hard toe aan een beetje rust en een nieuwe uitdaging in ons leven. Het is tijd voor iets nieuws.”
“Wij hopen jullie nog even te zien voordat wij gaan sluiten. Tot slot willen wij iedereen enorm bedanken voor jullie vertrouwen in ons, voor alle leuke praatjes , goede tips en mooie gesprekken.”
Foto via: Google Streetview
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026