[UPDATE] Bakker Klootwijk aan het Muziekplein failliet: Bakkerij in supermarkt Dirk gesloten
Woensdag 15 januari 2020 (1 min, 1 sec)
BARENDRECHT – Bakker Klootwijk aan het Muziekplein, gevestigd in de Dirk supermarkt, is failliet. De rechtbank van Rotterdam sprak gisteren (Dinsdag 14 januari 2020) het faillissement uit van de franchise onderneming.
Update 16 januari: De winkel gaat zaterdag alweer open. Bakkerij Klootwijk: “Wij werden deze week onverwachts geconfronteerd met het faillissement van onze franchiseondernemer. Gelukkig hebben wij snel met de curator kunnen schakelen en zijn wij weer vanaf zaterdag 18 januari a.s. weer open.” De winkel is zaterdag om 8:00 uur weer open.
De bakkerij was vandaag (Woensdag 15 januari 2020) al direct gesloten en de planken waar normaal gesproken de broden liggen bleven leeg.
“Winkel weer openen”
De directie van Bakker Klootwijk (ogenschijnlijk niet de franchisenemer zelf) schrijft op een briefje aan de bezoekers: “Helaas is onze winkel door omstandigheden gesloten. Wij stellen alles in het werk om onze winkel weer zsm te openen.”
Klanten worden momenteel, met oprechte excuses, verwezen naar de Bakker Klootwijk vestiging in winkelcentrum Carnisse Veste aan de Van Beuningenhaven.
Update: Bakker Klootwijk #Muziekplein gaat zaterdag alweer open: “Wij werden deze week onverwachts geconfronteerd met het faillissement van onze franchiseondernemer. Gelukkig hebben wij snel met de curator kunnen schakelen” De winkel is zaterdag om 8:00 uur weer open: pic.twitter.com/G5uMN1d0hg
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 16, 2020
Recent nieuws
-
Uitslaande grote brand in bedrijfspand aan de Fennaweg
Donderdag 2 juli 2026
-
Grote waterlekkage aan de Lavendelhof, straat en parkeervakken volgelopen met water
Woensdag 1 juli 2026
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026