Oliebollenkraam weer geopend op ‘t Vlak
Zaterdag 28 september 2019 (29 sec)
BARENDRECHT – De eerste oliebollenkraam van dit jaar staat weer op ‘t Vlak en is geopend. Eén dagje eerder dan vorig jaar. De komende weken is ‘Roels Oliebollenkraam’ geopend op maandag t/m zaterdag van 10:00 tot 17:30 uur.
Bij de kraam kunt u terecht voor onder andere oliebollen, krentenbollen, berlinerbollen, appelbollen, appelbeignets en appelflappen. De eerste klanten stonden vanochtend (Zaterdag 28 september 2019) rond 10:00 uur al bij de kraam.
Naar verwachting staat Roels Oliebollenkraam tot (ongeveer) eind oktober op ‘t Vlak, daarna wordt er plaats gemaakt voor de volgende gebak/oliebollenkraam. Roels Oliebollenkraam is dan te vinden aan de Slinge in Rotterdam.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025