Hardloop- en wandelspecialist “Lopers Company” opent op 1 juli winkel in de Carnisse Veste
Donderdag 3 mei 2018 (40 sec)
BARENDRECHT – Op 1 juli opent “Lopers Company” een nieuwe winkel in winkelcentrum Carnisse Veste. De winkel omschrijft zichzelf als “de jongste hardloop en wandel formule van Nederland“. De winkel zal te vinden zijn aan de Van Beuningenhaven 34 (naast Bruna).
Lopers Company: “Het is de missie van Lopers Company om lopers te helpen bij alle aspecten van het lopen. Onze medewerkers zijn allemaal lopers en hebben de reputatie u op het gebied van uw hardloopuitrusting optimaal te kunnen adviseren.”
Hardlopen en wandelen
In de winkel kunnen lopers, snel en langzaam, dik en dun, groot en klein, van atleet tot wandelaar, met raad en daad worden bijgestaan door Lopers. Voor lopers, door Lopers dus. Schoenen, kleding, accessoires, voeding, reizen, verzorging, training… kortom; alles!
Lopers Company is een franchiseorganisatie en heeft momenteel al 14 vestigingen in Nederland, waaronder één in Rotterdam.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025