Nieuw op de Middenbaan: BMP Finance Wooncafé
Maandag 2 april 2018 (34 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen zaterdagmiddag heeft de officiële opening plaatsgevonden van BMP Finance op de Middenbaan: “Een wooncafé waar vrijblijvend binnengelopen kan worden voor een hypotheekadvies, maar ook voor de aan- en verkoop van een woning. Kom gerust eens bij ons binnen lopen. De koffie staat klaar!”
BMP Finance is gevestigd aan de Middenbaan 35, het voormalige winkelpand van Dijkxhoorn. De Barendrechtse Hypotheekadviseur was voorheen gevestigd op bedrijventerrein Bijdorp en voor korte tijd in Rotterdam. Eigenaar Peter Feelders: “Maar Barendrecht bleef toch te veel trekken en vandaar dat er weer voor Barendrecht is gekozen.”
Foto: Eigenaar Peter Feelders en het BMP Finance personeel tijdens de opening, samen met centrum Barendrecht mascottes Barend & Dregje en de paashaas.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025