“My My Nails” opent begin april nagelstudio op de Middenbaan
Zondag 25 maart 2018 (38 sec)
BARENDRECHT – Op dit moment wordt er nog hard gewerkt in het pand aan de Middenbaan 95, maar vanaf begin april wil nagelsalon ‘My My Nails’ haar deuren openen. De salon is direct naast de eveneens nieuwe winkel ‘Zeg Maar Mar‘ gevestigd.
Naar verwachting is de salon voor pedicure/manicure behandelingen vanaf maandag 2 april geopend. In het winkelpand staan inmiddels de eerste behandeltafels en stoelen en wordt de salon in gereedheid gebracht voor de opening.
Openingstijden
De openingstijden van My My Nails aan de Middenbaan in Barendrecht, zoals vastgesteld op zondag 25 maart 2018:
- Maandag t/m donderdag: 10:00 – 18:00
- Vrijdag: 10:00 – 20:00
- Zaterdag: 10:00 – 17:00
- Zondag: Gesloten
Foto: “My My Nails” opent begin april nagelstudio op de Middenbaan – https://t.co/tUMlzKFG1o #Middenbaan #Barendrecht pic.twitter.com/WUMDA3tUOr
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 25, 2018
Recent nieuws
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025