Zaterdag 10 maart: Terre des Hommes winkel Barendrecht één jaar
Zondag 4 maart 2018 (40 sec)
BARENDRECHT – De Terre des Hommes winkel aan het Onderlangs is bijna alweer één jaar in Barendrecht. Op zaterdag 11 maart 2017 werd de winkel officieel geopend door burgemeester van Belzen.
De enthousiaste vrijwilligers van de winkel willen graag iedereen die het afgelopen jaar spullen gedoneerd en/of gekocht heeft bijzonder bedanken.
1 jaar
Madelène Poley van de Barendrechtse Terre des Hommes winkel: “Wij vieren dit met onze klanten op zaterdag 10 maart 2018. Als kado krijgt u 10% korting op één artikel naar keuze.” De opbrengst van de artikelen komt ten goede aan de Terre des Hommes projecten. Met als doel kinderuitbuiting te stoppen.
U bent van harte welkom om te winkelen en/of spullen aan te leveren in de Terre des Hommes winkel. Dit kan van dinsdag t/m zaterdag van 10:00-17:00 uur aan het Onderlangs 22 in Barendrecht.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025