HEMA Carnisse veste krijgt internationale winkelconcept, feestelijke opening op 1 september
Maandag 21 augustus 2017 (55 sec)
BARENDRECHT – HEMA gaat het filiaal aan de Beuningenhaven 26 in Barendrecht ombouwen naar voorbeeld van haar internationale winkels. Het internationale winkelconcept dat HEMA ontwikkelde voor steden als Barcelona, Parijs en Londen is zo’n succes dat het nu ook in Nederland, België en Luxemburg wordt uitgerold.
Na de verbouwing wordt het voor klanten veel eenvoudiger om artikelen te vinden en met elkaar te combineren. Zo staan alle dames- en herenmode, producten voor de badkamer, keuken, baby en woonkamer bij elkaar. Begin augustus werd al het filiaal aan de Middenbaan omgebouwd.
Winkel
Het belangrijkste verschil is dat de winkels in het buitenland overzichtelijker zijn en zijn ingedeeld in werelden. De winkel in Barendrecht wordt van maandag 21 augustus tot vrijdag 25 augustus verbouwd. Op vrijdag 1 september worden inwoners van Barendrecht welkom geheten in de geheel vernieuwde winkel tijdens de feestelijke officiële opening: “Het is vooral de overzichtelijkheid en de frisse uitstraling van de winkels die bij klanten in het oog springt. De indeling in werelden maakt in één keer duidelijk waar klanten moeten zijn.”
Vanaf volgend jaar zullen alle kleine winkels van HEMA naar verwachting zijn omgebouwd.
Recent nieuws
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025