Rob Geus opent samen met Frittella restaurant ‘De Wensboom’ aan het Middeldijkerplein
Maandag 7 augustus 2017 (38 sec)
BARENDRECHT – Pannenkoekenhuis Frittella opent binnenkort samen met Rob Geus een nieuw restaurant aan het Middeldijkerplein 28 in Barendrecht. Behalve voor gasten van het restaurant zullen er ook maaltijden worden gemaakt voor het naastgelegen De Elf Ranken.
De opening van ‘Restaurant de Wensboom’ staat gepland voor oktober, het wordt geen pannenkoekenhuis maar een restaurant: “Het restaurant wordt een leerwerkbedrijf voor mensen met een beperking en/of afstand tot de arbeidsmarkt. Het nieuwe restaurant moet heel toegankelijk worden voor iedereen. Goed betaalbaar en op jonge gezinnen gericht“, aldus Frittella.
Restaurant
“Er komen niet alleen pannenkoeken op de kaart, er is straks een ruime keuze aan lunchgerechten, stamppotten en natuurlijk een heerlijke Wiener schnitzel.” Restaurant de Wensboom zal ook het naastgelegen verpleeghuis dagelijks voorzien van verse maaltijden. De opening staat gepland voor oktober 2017.
Recent nieuws
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025